Kurumlara ve Kurumsal Firmalara Özel Çalışmalar

Siz değerli müşterilerimizin kendi markalarını oluşturmak ve çözüm ortağı olmak için faaliyetini sürdüren MCDOG ile her daim yanınızdayız. Yeni nesil konserve mama sloganıyla çıktığımız bu yolda fason üretim konusunda sizlere de destek olmaktayız. Belli bir adetle birlikte seri üretim talep eden müşterilerimiz için kendi markalarını yansıtacak ürünler üretmektedir.  Partner firmalarımızın talepleri doğrultusunda geniş ürün yelpazemiz ile markanızı oluşturabilirsiniz. Üretim yelpazemizi incelemek, fason üretim hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Hakkımızda Bize Ulaşın

Fason Üretim

Çözüm ortağı olarak partner firmalarımıza fason üretim yapmaktayız. Değerli dostlarımız kedi ve köpeklerimizin beslenme yoluyla sağlıklı bir yaşam sürdüklerinin bilincindeyiz. Kaliteli ve sağlıklı gıdaları birleştirdiğimiz konserve ve gıda ürünlerimizde besin değerlerine önem vererek üretim alanındaki seçeneklerimizi artırıyoruz. Kendi markamız ile birlikte müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirli adet ve adetlerde üretim sağlamaktayız.

Fason üretimde işbirliği yaptığımız firmaların markalarının ürünlerini üretiyor ve söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Partner firmalarımızın talep ettiği tip ve miktarda, sürekli kalitede seri üretim sağlayabilmekteyiz. Hammadde ve üretimin tüm sorumluluğunu üstlenir, profesyonel pazarlama ve dağıtıma hazır hale getiririz.

Markanız doğrultusunda belirlediğiniz kalite standartlarında fason üretim yapmak ve detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

MCDog Ürün Geliştirme

Siz değerli dostlarımızın sağlıklı beslenerek mutlu bir yaşam sürmeleri için sürekli yeni tatlar ve tatlar arayan beslenme uzmanlarımız, gelişimlerini destekleyecek yeni ürünler üretiyor. Yenilikçi hammaddeler ve farklı baharatlar kullanarak, evcil hayvan dostlarımızın damak zevkine hitap edecek farklı lezzetler yaratmak için İyi Yemek İlkesinden taviz vermiyoruz. Besin değerlerini koruyan, protein yönünden zengin yeni aromalarımız, üretime geçmeden önce laboratuvarlarda test edilip onaylanmaktadır. Evcil hayvanınızın iştahını artıracak özel formüllerimiz sağlıklı, lezzetli ve kolay sindirilebilir malzemelerle üretilmiştir.

Beslenme uzmanlarımızın titiz ve detaylı çalışmalarının yanı sıra üretimde teknolojiden de destek alarak müşterilerimize en kaliteli gıdaları sunmaktayız. Avrupa standartlarının üzerinde üretilen tüm yaş ve kuru mamalarımız, üstün lezzet ve üretim tecrübesinin bir parçasıdır.

Ürün Seçimi ve Teknik Destek

Teknik ekinimiz ile birlikte hedef pazarınıza göre ürün seçimi hakkında size destek oluyoruz.

Doğru ürün, doğru fiyat ve doğru pazar bileşenleri ile satış hedeflerinizi yukarıya taşıyoruz.

 

Hedefleri Belirleme

  • Hedef Müşteri Kitlesi
  • Hedef Fiyat 
  • Hedef Kalite
  • Hedef Evcil Grupları
  • Hedef Satış Ağı