ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız MCDOG evcil dostlarımız kedi ve köpekler için yaş konserve ve mama üretimi yapmaktadır.  Kendi özel markamızla birlikte partner firmalarımız için private label üretimler yapmaktayız. Tecrübemiz ve deneyimimizle can dostlarımızın damak tadına hitap eden, sağlıklarını ön planda tutarak üretime odaklanan firmamız gelişen ve değişen teknolojiyle kendisini sürekli geliştirmektedir. Kaliteli ve sağlıklı ürünler üretmek ilk amacımızdır, inovasyona ve gelişime verdiğimiz önemle ürün içeriğimizi geniş tutarak sektörel AR-GE çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin kendi markalarını oluşturmak ve çözüm ortağı olmak için faaliyetini sürdüren MCDOG ile her daim yanınızdayız. Yeni nesil konserve mama sloganıyla çıktığımız bu yolda fason üretim konusunda sizlere de destek olmaktayız. Belli bir adetle birlikte seri üretim talep eden müşterilerimiz için kendi markalarını yansıtacak ürünler üretmektedir.  Partner firmalarımızın talepleri doğrultusunda geniş ürün yelpazemiz ile markanızı oluşturabilirsiniz. Üretim yelpazemizi incelemek, fason üretim hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Can dostlarımızın sağlıklı beslenerek mutlu bir yaşam sürmeleri adına sürekli yeni tatlar ve lezzetler arayan beslenme uzmanlarımız, gelişimlerini destekleyecek yeni ürünler imal etmektedir. İyi Gıda İlkesinden şaşmadan yenilikçi hammaddeler ve farklı baharatları kullanarak evcil dostlarımızın severek tüketebilecekleri farklı lezzetler yaratmayız.  Besin değerini koruyan, protein yönünden zengin yeni tatlarımız üretime geçilmeden önce laboratuvarlarda test edilerek onay alır. Can dostunuzun iştahını arttıracak olan özel formüllerimiz sağlıklı, lezzetli ve kolay sindirilebilir içeriğe sahip olacak şekilde üretilir. 

Besin uzmanlarımızın titiz ve detaylı çalışmalarının yanı sıra üretimde teknolojiden destek alarak siz müşterilerimize en kaliteli mamaları ulaştırmaktayız.  Avrupa standartlarının üzerinde üretilen tüm yaş ve kuru mamalarımız seçkin lezzet ve üretim tecrübesine ait birer parçadır. Denizli’de kurulan firmamız /100 yerli ve milli sermaye ile inşa edilmiş yaş kedi ve köpek konserve fabrikasıdır.  

Pet sektöründe yatırım yaparak alanını genişleten firmamız ülkemizle birlikte Avrupa ülkelerinde yer alan partnerlerine kendi markaları ve private label fason üretim konusunda destek vermektedir.  Hızla büyüyen Pet sektöründe yeni ürün grupları, yenilenme ve geliştirme konusunda AR-GE çalışmalarını sürdürerek sürekli yeni tatlar ve lezzetler yaratmayı sürdürmüştür.  MCDOG alanındaki rekabeti lehine çevirerek sektörde kendisini ispatlamış bir firmadır…